Gizem & Ekrem

İzmir Düğün Organizasyonu: Gizem ve Ekrem’in La Vie Nouvelle’de Masalsı Düğünü

Gelinlerimizi beklentilerini aşan tasarımlarla şaşırtmayı seviyoruz. Her anı yakalamak ve sonsuz aşkı kutlamak için her zaman buradayız. Bu düğünün özenle hazırlanmış detaylarında, beyazın ve çiçeklerin sihirli dünyasında, imzamızı açıkça görebilirsiniz.

Düğün Organizasyonu: Hera’da Davet

Gizem ve Ekrem, aşk dolu bir serüvene ‘evet’ dedikleri o muhteşem günlerini La Vie Nouvelle‘de kutladılar. İzmir düğün organizasyonu için harika bir seçim olan La Vie Nouvelle, İzmir’in en iyi düğün organizasyon şirketlerinden biri olan Hera’da Davet ekibinin sihirli dokunuşlarıyla unutulmaz anılarla dolu bir masalın kapılarını araladı. Gecenin müzikal atmosferi ise, Ebru Yaşar ve 90’lar Orkestrası’nın unutulmaz performanslarıyla zirveye ulaştı. Gelin ve damat, sevdikleri şarkılar eşliğinde, aşklarını tüm konuklarıyla paylaştılar.

Düğün Fotoğrafları: Erssell Dw

Ersell Dw‘nin kamerasından çıkan kareler, sevgililerin birbirine olan aşkını ve mutluluğunu yansıtan gerçek bir sanat eseri niteliğindeydi. Her an, her detay, fotoğraf karelerinde ölümsüzleşerek çiftin özel gününde bir yolculuğa davet etti.Düğün Müziği: Dj Ali Baran

Dj Ali Baran‘ın coşkulu müziği gecenin enerjisini yükseltti. Dj Ali Baran’ın seçtiği parçalar ile misafirler doyasıya eğlendi ve gecenin geç saatlerine kadar dans ettiler.


Gizem ve Ekrem’in düğünü, İzmir’de hayalini kurduğunuz düğünü gerçeğe dönüştürmek için size ilham verebilir. Hera’da Davet’in profesyonel ekibi, La Vie Nouvelle‘nin muhteşem atmosferi ve Erssell Dw‘nin göz kamaştıran fotoğrafları ile siz de unutulmaz bir düğün gecesine imza atabilirsiniz.