Ece & Murat

La Vie Nouvelle’de Bir Hera’da Davet Masalı

Ece ve Murat, İzmir’in gözde mekanlarından La Vie Nouvelle‘de muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler. Rüyalarını süsleyen bu özel günü unutulmaz kılan ise Hera’da Davet’in titiz ve profesyonel organizasyonuydu.

Düğün Organizasyonu: Hera’da Davet

Hera’da Davet, Ece ve Murat’ın hayalini kurduğu düğünü gerçeğe dönüştürmek için özenle çalıştı. Mekanın dekorasyonu, ikram menüsü ve tüm ayrıntılar çiftin zevkine ve isteklerine göre titizlikle hazırlandı. Hera’da Davet’in tecrübeli ekibi, gecenin sorunsuz bir şekilde akmasını sağlayarak çiftin ve misafirlerin keyifli vakit geçirmelerine katkıda bulundu.

Düğün Fotoğrafları: Erssell Dw

Erssell Dw‘nin objektifinden Ece ve Murat’ın mutluluğu ölümsüzleştirildi. Düğünün her anını en ince ayrıntısına kadar fotoğraflayan Erssell Dw, çiftin ve misafirlerin duygularını en güzel şekilde yansıtan kareler yakaladı.Düğün Müziği: Dj Ali Baran

Dj Ali Baran’ın coşkulu müziği gecenin enerjisini yükseltti. Dj Ali Baran’ın seçtiği parçalar ile misafirler doyasıya eğlendi ve gecenin geç saatlerine kadar dans ettiler.


Ece ve Murat’ın düğünü, İzmir’de hayalini kurduğunuz düğünü gerçeğe dönüştürmek için size ilham verebilir. Hera’da Davet’in profesyonel ekibi, La Vie Nouvelle‘nin muhteşem atmosferi ve Erssell Dw’nin göz kamaştıran fotoğrafları ile siz de unutulmaz bir düğün gecesine imza atabilirsiniz.